Uzņēmumu reģistrs klientiem lietošanai nodod jauno pakalpojumu portālu  –  registrs.ur.gov.lv 

Jaunais pakalpojumu portāls klientiem tiek nodots beta versijā, kas nozīmē, ka portāla darbība tiek uzsākta izmēģinājuma režīmā, lai laikus atklātu un novērstu kļūdas un neērtības pirms tā ieviešanas pastāvīgā lietošanā.

Pašlaik Uzņēmumu reģistra pakalpojumu portālā pieejami tie reģistrācijas pakalpojumi, kas līdz šim atradās e- pakalpojumā  “Reģistrācija Uzņēmumu reģistra vestajos reģistros” vietnē Latvija.lv. Tam paralēli, līdz turpmākam paziņojumam, klienti reģistrācijas pieteikumus var turpināt iesniegt arī Latvija.lv e-pakalpojumā. Savukārt tie reģistrācijas pakalpojumu pieteikumi, kas līdz šim bija jāiesniedz e-pastā,  arī turpmāk nemainīgi jāiesniedz e-pastā. Reģistrācijas pieteikuma un dokumentu iesniegšanas kanālu  iespējams noskaidrot Uzņēmumu reģistra tīmekļvietnē – pakalpojumu detalizētajā sarakstā https://www.ur.gov.lv/lv/kontakti/ka-iesniegt-dokumentus-elektroniski/, kā arī paralēli tiks aktualizēta informācija pie katra reģistrācijas pakalpojuma apraksta www.ur.gov.lv

Šobrīd pakalpojumu portālā pieejami lielākā daļa reģistrācijas pakalpojumu. SIA Dalon izmēģināja jauno portālu un atzīstam, ka pirmais iespaids labs. Lakonisks dizains, informācija viegli  pārskatāma ar skaidrām norādēm, kā rīkoties. Kā tas strādās praksē rādīs laiks.

Vairāk informācijas šeit.