Blogs

Blogs

 • Ārpakalpojumu grāmatveža licence

  Informējam esošos un topošos klientus, ka SIA Dalon ir izsniegta ārpakalpojumu grāmatveža licence Nr. AGL0001096Lasīt vairāk»
 • Uzņēmumu reģistrs klientiem lietošanai nodod jauno pakalpojumu portālu.

  Uzņēmumu reģistrs klientiem lietošanai nodod jauno pakalpojumu portālu  –  registrs.ur.gov.lv  Jaunais pakalpojumu portāls klientiem tiek nodots beta versijā, kas nozīmē, ka portāla darbība tiek uzsākta izmēģinājuma režīmā, lai laikus atklātu un novērstu kļūdas un neērtības pirms tā ieviešanas pastāvīgā lietošanā. Pašlaik Uzņēmumu reģistra pakalpojumu portālā …Lasīt vairāk»
 • Dokumentu parakstīšana ar eparakstu un iesniegšana Uzņēmumu reģistram portālā Latvija.lv

  Ņemot vērā, ka saņemam daudz jautājumu, par to kā elektroniski parakstīt un iesniegt dokumentus Uzņēmumu reģistram, esam sagatavojuši detalizētas instrukcijas, kā parakstīt dokumentus portālā eParaksts.lv un iesniegt Uzņēmumu reģistram portālā Latvija.lv. Instrukcija sagatavota, kā piemērs iesniedzot 1 dibinātāja SIA reģistrācijas dokumentus. Vairāk šeit.Lasīt vairāk»
 • No 2021. gada 1. septembra jaunas valsts nodevas likmes

  2021. gada 1. septembra stājas spēkā  grozījumi Ministru kabineta 2016. gada 11. oktobra noteikumos Nr. 664 “Noteikumi par valsts nodevu, kas maksājama par ierakstu izdarīšanu uzņēmumu reģistra žurnālā un komercreģistrā, kā arī iesniedzamo dokumentu reģistrēšanu”, saskaņā ar kuriem ir mainītas valsts nodevu likmes par darbībām uzņēmumu reģistrā.  Tāpat …Lasīt vairāk»
 • Izmaiņas juridiskās adreses reģistrācijā

  2021.gada 1. augustā stājās spēkā grozījumi Komerclikumā, saskaņā ar kuriem turpmāk nav nepieciešams iesniegt Komercreģistram nekustamā īpašuma īpašnieka piekrišanu juridiskās adreses reģistrācijai. Turpmāk, reģistrējot juridisko adresi (dibinot jaunu uzņēmumu vai mainot adresi) uzņēmumu reģistram nepieciešams iesniegt komersanta apliecinājumu, ka pastāv vienošanās par juridiskās adreses izmantošanu …Lasīt vairāk»